Dayı: Bir Adamın Hikayesi Full izle

Part 1 Part 2Part 3
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Dayı: Bir Adamın Hikayesi Full izle
Dayı: Bir Adamın Hikayesi, Dayı: Bir Adamın Hikayesi 2020 izle, Dayı: Bir Adamın Hikayesi Yerli Film izle , Dayı: Bir Adamın Hikayesi Sansürsüz izle, Dayı filmi için geri sayım başladı. Ufuk Bayraktar’ın cezaevindeyken hikaye danışmanlığını yaptığı, Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk tarafından senaryolaştırılan, ‘Dayı: Bir insanın Hikayesi’ filminin ilk tanıtımı görücüye çıktı. Ünlü oyuncu bu karakteri yaratırken babasından esinlendiğini belirtip şunları söylemiş oldu; “Pek fazla içerik veremem ancak gerçeklerden alıntıların olduğu, ve rahmetli babamın da birazcık içinde olduğu bir iş. Neticeta her insanın babası kendisi için kahramandır ya, o kahramanlarında adaleti, merhameti ve güzellikleri oluyor. Bizde bunun özünü bulduk ve güçlü bir hikâye ortaya çıkardık.6 Kasım 2020 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak filmin yıllar önce Ufuk Bayraktar’ın canlandırdığı "Ramiz Dayı" karakterini konu almadığı, adil ve sevilen bir kabadayının hikayesinin anlatılacağı bilgisi paylaşıldı. UFUK BAYRAKTAR KİMDİR? Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981, İstanbuL doğumludur. Liseyi Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra üniversiteye gitmeme kararı aldı ve babası Cevahir Bayraktar'ın Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde çalışmaya başladı. Burada zeki Demirkubuz tarafından ortaya çıkarıldı ve yönetmenin Bekleme Odası ile kader adlı filmlerinde rol aldı. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan'ın İklimler, Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta, Cemal Şan'ın Ali'nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ'ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı. Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz'in oynadığı "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandırdı. Milat dizisinde ise onun çocukluğunu, genç oyuncu Hira Mert Yüce canlandırdı. Merve Bayraktar ile evlidir ve Efe Cevahir isminde bir oğlu vardır.Dayı Bir Adamın Hikayesi Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.
Oyuncular:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
 • JonesMisafir

  Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at fullhdfilmizlenir.com…

  I found it after a quick search, so your SEO’s working out…

  Content looks pretty good…

  One thing’s missing though…

  A QUICK, EASY way to connect with you NOW.

  Because studies show that a web lead like me will only hang out a few seconds – 7 out of 10 disappear almost instantly, Surf Surf Surf… then gone forever.

  I have the solution:

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to TALK with them – literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works and even give it a try… it could be huge for your business.

  Plus, now that you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation pronto… which is so powerful, because connecting with someone within the first 5 minutes is 100 times more effective than waiting 30 minutes or more later.

  The new text messaging feature lets you follow up regularly with new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  CLICK HERE to discover what Talk With Web Visitor can do for your business, potentially converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE


  0

  0