Kızım Gibi Kokuyorsun Full filmi izle

Fragman
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kızım Gibi Kokuyorsun Full filmi izle
783 izlenme
IMDb: 7.7
Kızım Gibi Kokuyorsun ,Kızım Gibi Kokuyorsun Yerli Film , Kızım Gibi Kokuyorsun 2019 , Kızım Gibi Kokuyorsun Tek Parça , Kızım Gibi Kokuyorsun Tek Part Full, 2019 yılında vizyona girmiş olan bu dram türündeki yapım duygusal Sahneleri ile çokça kendinden söz ettirmektedir.Film eleştirmenleri tarafından 7.7 puan alarak belki de son zamanların en yüksek yani film puanını almıştır.Tüm ailesini 2016 yılındaki Nice terör saldırısında kaybeden Beatrice, cenaze töreni için Antakya'daki Ermeni köyünün yolunu tutar. Acılı kadın burada Hevi adındaki kadın ile İbrahim adımdaki genç ile tanışır. Acı kader bu üç insanı bir araya gitmiş ve hepsinin acılarını ortak kılmıştır. Üç arkadaş kayıp olan kişiyi bulmak için uzunca bir yolculuğa çıkacak ve bu yolculukta yaşananlar bu filmle ilham kaynağı olacaktır.Kızım Gibi Kokuyorsun İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 3 Yorum
 • Olgun özdemirMisafir

  Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun( FSEK’in) 1/B maddesi A bendi ve 5. maddesi doğrultusunda tüm hakları Sargona Film Produksiyon’a ait olan “Kızım Gibi Kokuyorsun / Scent of My Daughter” filmini internet sitenizde izinsiz olarak yayımlayarak telif haklarımızı ihlal etmiş bulunmaktasınız!

  Web sitesine bizzat kendisi içerik giren ya da botlar aracılığı ile içerik yükleyen herkes, yani korsan film siteleri sahipleri 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. İçerik sağlayıcı olarak ihlal ettikleri telif haklarından kanunen sorumludur.

  Bu bağlamda ilgili içeriğin derhal kaldırılmasını, aksi takdirde 5846 sayılı FSEK gereğince ilgili hukuki yaptırımların tarafınıza uygulanacağı bilgisini iletiriz.

  Avukat Ahmet Özdemir


  0

  0
 • KlebersonMisafir

  Norveç den selamlar dostlar ben serkan nakres film nerede.


  0

  0
 • joulsesomMisafir

  cialis mode of action


  0

  0