Antonia San Juan Filmleri | Antonia San Juan Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle

Antonia San Juan

 1. The Platform 2020 izle
  Tüm Bilgiler
  The Platform 2020 izle 2019 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The Platform | El Hoyo Full izle , The Platform | El Hoyo 1080P izle , The Platform | El Hoyo 2019 izle Sanırım benim izlediğim en iyi yaptığı en anlamlı filmleri listelemeye kalkarsam bu yapımı ilk beşe koymadan yapamaz. Bu filmin önemini şu anda anlamayan sanırım hiçbir zaman bu filmden alabileceği verimi ve bilgi alamaz. Bunun nedenine gelecek olursakk, savcının yerinde evde kalıp zil çaldı şimdi gittiği kafamızı . Kafalıyım şimdi imkanımız olmuştur. Bunun içinde daha düzgün ve daha doğru kararlar vereceğini inanıyorum. Filmin özeti ne gelecek olursak; yedi katmanda bir cezai düşünün o bu katlardan asansör sayesinde en üstten en aşağı kadar bir yemek masası gelmekte , Buradaki yemek masasıyla daha doğrusu yemek masasındaki yiyecekler ile oda çok az katlarda ki martınları tıkabasa doyabilir kimse aç kalmayacak derecede da mevcuttur. Fakat herkes kendine yeterince almadığı için daha çok aç gözlük yaptığı için Emeka dakikasını anlardaki mahkumların aç kalıp daha sonraki sayfalarda birbirlerini öldürecek yemeğe kadar gitmektedir. Oysaki herkes kendine yetecek kadar al s, Buradaki yemek masası ile daha doğrusu yemek masasındaki yiyecekler ile oda çok az katlarda ki martılar tıkabasa doya bilir kimse aç kalmayacak derecede gıda mevcuttur. Fakat herkes kendine yeterince almadığı için daha çok aç gözlük yaptığı için Emekadaki katmanlardaki mahkumlar aç kalıp daha sonraki sayfalarda birbirlerini öldürecek yemeye kadar gitmektedir. Oysaki herkes kendine yetecek kadar alsa Hiçbir sıkıntı çıkmayıp herkezin karnı çok güzel bir şekilde duyacaktır. Kısacası her şeyi aç gözümüzün yüzünden başımıza gelmektedir.The Platform İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli. Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 269
  • 0
  The Platform – El Hoyo Türkçe Dublaj izle Hd izle
  Tüm Bilgiler
  The Platform – El Hoyo Türkçe Dublaj izle Hd izle Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The Platform El Hoyo Türkçe Dublaj 720P İzleYakın gelecekte olası bir distopik toplumda yaşanacaklara dikkat çeken The Platform, yüksek katlı hapishanede üst kattakilerin alt kattakilere nazaran daha iyi beslendiği bu adaletsizliğe karşı baş kaldıran adamın gerilim ve macera dolu hikayesine tanıklık edeceğiz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın Fullhdfilmizlenir.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Platform El Hoyo -{orjinalisim} Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 242
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.