Antonio Banderas Filmleri | Antonio Banderas Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle

Antonio Banderas

 1. Gerçeğin Ötesinde – Beyond the Edge izle
  Tüm Bilgiler
  Gerçeğin Ötesinde – Beyond the Edge izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Gerçeğin Ötesinde ,Beyond the Edge,Gerçeğin Ötesinde Türkçe Dublaj izle , Gerçeğin Ötesinde 2020 izle, 2020 yılında vizyona girmiş olan ve bir çok kişinin beğendiğini düşündüğüm bir fırça da çetesinin suçlarını anlatan sürükleyici bir senaryo sahip olup 4.5 puan alan bu film bence daha yüksek puanı hak etmektedir. Sihirbazlar Çetesi ile benzerlik gösteren senaryosu ile Gerçeğin Ötesinde - Beyond the Edge, sinsice planlanmış bir kumarhane soygununu izleyicisine aktarıyor. Günümüz Rusya’sında geçen sıra dışı bir soygun hikayesini konu alıyor film. Daha önceki dolandırıcı ve soygunculardan farklı olarak güçlere sahip olan baş rol oyuncusu aynı zamanda oldukça zeki ve kendini bu noktada geliştirmiş birisidir. Şu zamana kadar gerçekleştirdikleri arasında en büyük soygunu planlar. Bunun için de kendi takımını oluşturur. Daha önce birlikte gerçekleştirdikleri onlarca soygun olmuştur. Her birisinin özel gücü sayesinde bu noktada zorlanmamışlardır. Ancak asıl büyük soyguna gelindiğinde durum farklılaşır. Karşılarında kendileri gibi özel güçlere sahip rakipler bulunmaktadır. Durumlar neredeyse eşitlenmiştir. Ancak hem bu durumdan arkadaşlarını kurtarmak hem de soygunu gerçekleştirmek zorundalardır. Bunu başarabilmeleri mümkün olacak mıdır?Gerçeğin Ötesinde Beyond the Edge İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.
  • 720P
  • IMDb 4.5
  • 87
  • 0
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full izle
  Tüm Bilgiler
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full izle 2020 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Türkçe Dublaj 720P İzle , Konuşan hayvanları herkes sever bence. Hele bir insanın hayvanlarla konuşmasını izlemek kaç yaşında olursam olayım hoşuma gidiyor benim. Bu Dolittle hikayesi eski seriden hem geçen dönem hem de tarz bakımından oldukça farklı. Daha masalsı bir anlatımı var, oyuncularda o şekilde oynayıp seslendirmiş. Çoluk çocuk toplanıp izlenebilecek bir aile filmi olmuş aslında. Özellikle küçük çocukların ilgisini çekecek, keyif almasını sağlayacaktır. Ancak yetişkinlerin çoğunda bu hissi yaratması zor gibi duruyor. Esprilerin çoğu hitap edemedi bana mesela. Görsel efektlerin bazıları çok sırıtıyordu. Hikaye de çok basit kalmış. Robert Downey bile kendini tam verememiş role gibi hissettim. Yine de onu farklı bir rolde izlemek hoşuma gitti :) Belki boş bir zamanda bir şans verilebilir. Dolittle, Kraliçe'nin hastalığı için bir çare bulmak için maceralı bir yolculuğa çıkıyor. John Dolittle'ın hikayesi hakkında. Dr. John Dolittle, İngiltere'deki en ünlü hekim ve veteriner hekimdir. Yıllar önce karısını kaybeden Dolittle, konağının duvarları arasında kapanır. Dış dünyadan ayrılan Dolittle, genç kraliçenin hasta olduğunu öğrenir ve kabuğundan çıkmaya karar verir. Dolittle, hastalığı tedavi etmek için efsanevi bir adaya gidiyor: Genç çıraklarına ek olarak, endişeli bir goril, kuş beynine sahip bir ördek, bir sahte devekuşu, bir kutup ayısı ve bir akıl hocası Dolittle'a eşlik ediyor.Yorumlarınızın Fullhdfilmizlenir.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Doktor Dolittle’in Yolculuğu -{orjinalisim} Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 511
  • 0
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle HD
  Tüm Bilgiler
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle HD 2020 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Türkçe Dublaj 720P İzleDoktor Dolittle'in Yolculuğu izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu full izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu türkçe dublaj izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu hd izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu altyazılı izle, Dolittle 2020 izle, Dolittle, Kraliçe'nin hastalığı için bir çare bulmak için maceralı bir yolculuğa çıkıyor. John Dolittle'ın hikayesi hakkında. Dr. John Dolittle, İngiltere'deki en ünlü hekim ve veteriner hekimdir. Yıllar önce karısını kaybeden Dolittle, konağının duvarları arasında kapanır. Dış dünyadan ayrılan Dolittle, genç kraliçenin hasta olduğunu öğrenir ve kabuğundan çıkmaya karar verir. Dolittle, hastalığı tedavi etmek için efsanevi bir adaya gidiyor: Genç çıraklarına ek olarak, endişeli bir goril, kuş beynine sahip bir ördek, bir sahte devekuşu, bir kutup ayısı ve bir akıl hocası Dolittle'a eşlik ediyor. Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler.Doktor Dolittle’in Yolculuğu {ulke} İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 441
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.