Asiye Dinçsoy Filmleri | Asiye Dinçsoy Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle

Asiye Dinçsoy

 1. Eski Köye Yeni Adet izle
  Tüm Bilgiler
  Eski Köye Yeni Adet izle Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Eski Köye Yeni Adet Tek Parça , Hd Film izle Eski Köye Yeni Adet , Yerli Film izle Eski Köye Yeni Adet , 2018 yılında vizyona giren bu yerli film karşımıza Türk komedi filmleri kategorisinde çıkmaktadır. Filmin konusuna gelecek olursak; yıl 1990 tabi ozamanlar doğum kontrol yapı denen bir şey yok. Devlet gözetiminde bir grup hekim bir köye gider ve burada 3.04 çocuğu olan kadınları mercek altına alarak onlara bir grup hap ve bulutlarına bir parça ekler. Bundan hiç hoşnut olmayan köyün erkekleri bir araya gelerek bunun ne olduğunu anlamaya çalışır en sonunda fikir birliğine varırlar ve bu kadınlara takılan cihazların mikrofon olduğuna kanaat getirirler.Köyün erkekleri Üzerine devletin onları dinlediğini zanneder ve karılarına daha kibar ve daha nazik davranmaya başlayarak kadınların yanından devlet onları dinliyor diye siyasi hiç bir şey konuşmaz hatta bazıları Devletin gözüne girmek için saygı duruşunda bile bulunur.
  • 720P
  • IMDb 4.6
  • 127
  • 0
  Recep İvedik 2 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 2 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 2 Sansürsüz izle , Recep İvedik 2 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 2 Tek Part Full izle , Recep İvedik 2 Yerli Film izle Hd , Recep İvedik Serisi, 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi de diğer seriler gibi çok büyük izlenme sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki Serisi de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına böyle 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi yer çivileri gibi çok büyük ve sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki seri de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat Recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına boynu bükük gelir.Bunun üzerine babaannesi amcasının oğluna ait olan ve Recep’in de bu şirkette hakkı bulunan adrese gidip istemesini ister. Fakat acı bu kadar grubudur kendi şirketim de onlardan birisi elinde sonunda ikna ederek bu şirkete gönderir ve uzak Doğulularla yapılan bir şirket anlaşmasının tam ortasında şirkete giderek macerayı başlatır.
  • 720P
  • IMDb 4.2
  • 274
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.