Mehmet Esen Filmleri | Mehmet Esen Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle

Mehmet Esen

 1. Ayla Full izle
  Tüm Bilgiler
  Ayla Full izle imdb 7+ Filmler, Savaş Filmleri 
  Yerli Film
  Ayla Yerli Film izle 1080P , Ayla Türk Filmi izle Hd , Ayla Filmini izle Türkçe Dublaj, 2018 yılında vizyona giren ve o sene Türkiye değil senin en çok beğenilen film olan Ayla sinemaya giderken o izleyicilerin bir çoğunluğu ağlamaktan kendilerini alıkoymamışlardır. Filmi daha güzelleştirecek olan şeyse Kore savaşında yaşanmış olan ve gerçektir hikayede yanlış olmasıdır. Bir Türkas olay savaş sırasında yetim kalan Koreli ufak bir kızı yanına alarak ona ailesini vermiştir. Kısa sürede bu küçük kız herkezin neşe kaynağı haline geldi astsubayla beraber baba kız gibi olmuşlardır. Aradan birkaç ay geçtikten sonra o Türk birliklerinin Kore topraklarından çekilme kararı geldi. Astsubay aylayı de alıp Türkiye topraklarına getirmek istese de Kore kanunları Buna müsaade etmez astsubay ne yaparsa yapsın izin çıkartamaz.Artık vedalaşma zamanı gelmişti ve herzamankinden daha zor olacaktır. Bu vedalaşmaktan sonra bu ikili birbirine söz vererek ilerde bir gün tekrar görüşme ve karşılaşma adına kendilerine telkinde bulundular.Bakalım Türk subayı ve küçük kızımız ayla ilerde bir gün bir yerlerde karşılaşacakları mı?Ayla Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...Fullhfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 8.5
  • 175
  • 0
  Göktaşı Full izle
  Tüm Bilgiler
  Göktaşı Full izle Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Göktaşı Tek Parça izle ,Göktaşı 2018 izle , Göktaşı Komedi Filmi izle , Göktaşı Yerli Film izle , Şafak Sezer’in yine de mantığı ve becerisi ile 2018 yılında çıkmış olan komedi filmi sizlerle. Trakya’da çekilmiş olan bu yapıldı; kuraklıktan feryat eden köylüler bir şeyler yapmak için topluca yağmur duası etmeye giderler. O birazcık bu olay eski filmlerden kalmış olsa da devamında gelişen olaylar böyle değil. Yağmur duası bittikten sonra herkeze yağmur yağmasını beklerken bir anda gökten değişik parçacıklar düşmeye başlar. Gökyüzünden yere düşendır göktaşlarınınpa kendisidir. Bundan haberi olan dış ülkeler Kendi içlerinde yetiştirdikleri ajanlari olayı incelemek için Trakya ya gönderirler. Bu gök kaşlarını o kadar çok para verirler ki köy halkı da bu sayede yavaş yavaş kalkınmaya başlar. Fakat işlerinden birisi daha çok pay almak için farklı kurnazlıklar yapmaya başlar.Göktaşı İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 2.8
  • 240
  • 0
  Ketenpere izle
  Tüm Bilgiler
  Ketenpere izle Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Ketenpere {orjinalisim} filmi {vizyon} 4.3 720PKetenpere izle, Ketenpere full izle, Ketenpere sansürsüz izle, Ketenpere bipsiz izle, Ketenpere hd izle, Ketenpere 2017 izle, Sinema endüstrisinde çalışan bir adam yapımcı olmayı hayal ediyor. Hayallerini gerçekleştirmek için çok şey deniyor, ama çok kötü durumlarla başa çıkmak zorunda. Fullhdfilmizlenir.com keyifli seyirler diler.Yorumlarınızın çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Ketenpere -{orjinalisim} Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 4.3
  • 1.277
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.