Morgan Freeman Filmleri | Morgan Freeman Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle
Reklamı Gizle[x]

Morgan Freeman

 1. Kara Şövalye Yükseliyor izle Hd
  Tüm Bilgiler
  Kara Şövalye Yükseliyor izle Hd Aksiyon Filmleri, imdb 7+ Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Batan Kara Şovalye Yükseliyor Full izle ,Batan Kara Şovalye Yükseliyor Türkçe Dublaj , Batan Kara Şovalye Yükseliyor Hd Film izle , Batan Kara Şovalye Yükseliyor Film izle Hd , Batan Kara Şovalye Yükseliyor 2012 izle , 2012 yılında vizyona girmiş olan man iki filmindeki gibi dokuzdan 250 film arasında adını yazdırmış olan bu yapının belki de serinin en iyi yapımı diyebiliriz. İkinci filmde olduğu gibi Joker yine rahat durmaz ve bütün şehir altüst edip suç örgütlerini bir araya toplar bunun içinde batman sadece tek başına gücü yetmez polis Teşkilatı ve güvenlik güçleri ile bir anlaşma yapmak zorundadır ama Joker yine kötü huylarını konuşulacaktır. Batman Kara Şövalye Yükseliyor filmini Türkçe Dublaj ister Türkçe Altyazılı izleyebilir. Kaliteli düzeyini arttırmak için 720p kalitesinde yada 1080p Kalitesinde izleyebilir ve Tek Parça formatı ile Donmadan sinirleriniz bozulmadan doya doya izleyebilisiniz.Eğer Filmin devam serileri var ise rahatça sitemizden bulabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemli olduğunu unutmayıp iyi yada kötü yorum yapmaktan lütfen kaçınmayınız..Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 61
  • 0
  Kara Şövalye Full izle
  Tüm Bilgiler
  Kara Şövalye Full izle Aksiyon Filmleri, imdb 7+ Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Batman Kara Şovalye Full izle , Batman Kara Şovalye Türkçe Dublaj , Batman Kara Şovalye Film izle Hd , Batman Kara Şovalye Tek Part izle Full , Batman Kara Şovalye Tek Parça izle , 2008 yılında vizyona girmiş olan ve ilk serisinin ardından üç sene geçer ve bütün şehir Batman kontrolünde huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam etmektedir. Serinin ilk filmindeki gibi ikinci filmi de en çok izlenen 250 yapımı arasında kendine yer bulmuştur. Batman suçlularla savaşmak için daha ileriye götürmüş olup bütün polislerle anlaşıp şehri komple baştan aşağı temizlemek istemektedir. Bundan çok daha başarılı olmuşlardır Fakat yeni bir kötü efsanenin de doğuşuna şahit olmaları onları çok rahatsız etmektedir.Bu kötünün adı ve bu dalda Oscar kazanan Joker dir.Batman Kara Şövalye filmini Türkçe Dublaj ister Türkçe Altyazılı izleyebilir. Kaliteli düzeyini arttırmak için 720p kalitesinde yada 1080p Kalitesinde izleyebilir ve Tek Parça formatı ile Donmadan sinirleriniz bozulmadan doya doya izleyebilisiniz.Eğer Filmin devam serileri var ise rahatça sitemizden bulabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemli olduğunu unutmayıp iyi yada kötü yorum yapmaktan lütfen kaçınmayınız..Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 9.0
  • 73
  • 0
  Batman 1 Başlıyor izle Hd
  Tüm Bilgiler
  Batman 1 Başlıyor izle Hd Aksiyon Filmleri, imdb 7+ Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Batman 1 Başlıyor 2005 izle , Batman Başlıyor Türkçe Dublaj , Batman Başlıyor izle Tek Parça Full , Batman Başlıyor Film izle Hd , 2005 yılında vizyona giren serinin ilk filmi olan üstü başarı gösterip en çok üzen az 250 film arasında yerini almıştır. Ailesi öğren zengin bir çocuk ailesinin ölümünden sonra daha doğrusu öldürmesinden sonra uzakdoğu topraklarına geçerek burada korkma o karıyla yüzleşip bir eğitim olur uzun bir süre sonra tekrar şehre geri dönen genç adam artık Cork 2015 yılında vizyona giren serinin ilk filmi olan üstü başarı gösterip en çok üzen az 250 film arasında yerini almıştır. Ailesi öğren zengin bir çocuk ailesinin ölümünden sonra daha doğrusu öldürmesinden sonra uzakdoğu topraklarına giderek burada korkularıyla yüzleşip bir eğitim olur uzun bir süre sonra tekrar şehre geri dönen genç adam artık kötülüklerin Korkulu Rüyası Batman olmuştur.Batman Başlıyor filmini Türkçe Dublaj ister Türkçe Altyazılı izleyebilir. Kaliteli düzeyini arttırmak için 720p kalitesinde yada 1080p Kalitesinde izleyebilir ve Tek Parça formatı ile Donmadan sinirleriniz bozulmadan doya doya izleyebilisiniz.Eğer Filmin devam serileri var ise rahatça sitemizden bulabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemli olduğunu unutmayıp iyi yada kötü yorum yapmaktan lütfen kaçınmayınız..Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 60
  • 0
  Alfa Kurt Full izle
  Tüm Bilgiler
  Alfa Kurt Full izle Genel 
  Türkçe Dublaj
  Alfa Kurt | Alpha Türkçe Dublaj izle , Alfa Kurt | Alpha Tek Part izle , Alfa Kurt | Alpha 2018 izle , 2018 yılında vizyona girmiş olan bu yapım , gerek senaryosu gerek oyunculukları ile izleyenlerin hayranlık uyandırdı bir senaryo olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin konusuna gelecek olursak; eski Çağlar’dan bir kafilede çocuk doğar yavaş yavaş büyüyen grup halinde avcılara çıkılır. İşte bu kabile reisinin onu da ergenliğine gelip ilk avına çıkacaktır fakat biraz korktuğu için bu durumdan çekilmektedir.Çünkü bu havada bahçe kaplanlar aslanlar da onlar için büyük bir tepki oluşturup ava giderken avlanmak gibi bir durumları da vardır. Kabilenin asıl almak istedikleri bir postanesi ben de söyle onlara yetecek olan erzak. İşte tam bu sırada falan süsleme saldırırken kabilenin küçük çocuğu yani kabile reisinin oğlu Ufolardan büyük bir darbe alıp uçurumdan aşağı düşer herkes öldü diye bırakıp gitken sonra çocukken de gelir Çünkü bu arada vahşi kaplanlar aslanlar da onlar için büyük bir tehlike oluşturup ava giderken avlanma gibi bir durumları da vardır. Kabilenin aşılamak istedikleri bir postanesi ben de söyle onlara yetecek olan erzak. İşte tam bu sırada falan süsleme saldırırken kabilenin küçük çocuğu yani kabile reisinin oğlu ufolardan büyük bir darbe alıp uçurumdan aşağı düşer herkes öldü diye bırakıp gitken sonra çocuk kendine gelir ve Etrafına baktığında kimseyi göremez yaralı olan çocuk bir mağaraya sığınır ve burada da bir yavru kurdu görür tabii ki oda yaraladı buradan başlayan dostlukları ile evlene dönmek içindir çok engel değil çok zorluk fiyatlardı etrafına baktığında kimseyi göremez yaralı olan çocuk bir mağaraya sığınır ve burada da bir yavru kurdu görür tabii ki oda yaraladı buradan başlayan dostlukları ile evlene dönmek içindir çok engel değil çok zorluk aşacaklardır.Alfa Kurt Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli..Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 172
  • 0
  Kod Adı Angel Full izle
  Tüm Bilgiler
  Kod Adı Angel Full izle 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Kod Adı Angel | Angel Has Fallen 1080P izle , Kod Adı Angel | Angel Has Fallen Türkçe Dublaj izle , Kod Adı Angel | Angel Has Fallen 1080P izle , Kod Adı Angel | Angel Has Fallen Tek Part izle ,Mike adında bir adam başkanın korumalığını yapmaktadır. Görevi sırasın da başkan bir suikasta uğrar ve bunun sorumlusu olarak mike gösterilir.Güvenlik görevlisi artık kendini aklamak için çok uğraşmak zorundadır ve aynı zamanda IFB görevlilerinden de saklanmak zorundadır. İşi hiç kolay olmayacak olup kendinin masum olmadığını kanıtlamak için çok fazla risk alacaktır.Yorumlarınızın Fullhdfilmizlenir.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kod Adı Angel -{orjinalisim} Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 6.4
  • 404
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.