Mücahit Avci Filmleri | Mücahit Avci Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle
Reklamı Gizle[x]

Mücahit Avci

 1. Recep İvedik 3 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 3 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 3 Sansürsüz izle , Recep İvedik 3 Tek Part Full izle , Recep İvedik 3 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 3 Yerli Filmini izle hd , Recep İvedik Serisi,2010 Vizyona girmiş olan diğer serilerini nazaran birtık daha komedyeninden aşağıda kalmış diyebiliriz. Recep babaannesinin ölümünden sonra çok büyük bir yalnızlık çekmeye başlamış ve kendine bir kuzu edinmiştir. Tam yalnızlıkta buluşurken o sırada çok yakın bir arkadaşı kızı Recep’in kafasına gelir ve ondan evin kapısını açmasını ister çünkü artık o burada okuyacaktı. İlk başta derece konu istemesede daha sonra vicdanına yenik düşer ve kızı evine kabul eder. Kız Recep’i yalnızlıktan kurtulmak için o kadar çok aktiviteler yapar ki fakat yalnızlık evin içine işledi için bir türlü buhrandan kurtulamaz.
  • 720P
  • IMDb 4.0
  • 85
  • 0
  Recep İvedik 2 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 2 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 2 Sansürsüz izle , Recep İvedik 2 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 2 Tek Part Full izle , Recep İvedik 2 Yerli Film izle Hd , Recep İvedik Serisi, 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi de diğer seriler gibi çok büyük izlenme sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki Serisi de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına böyle 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi yer çivileri gibi çok büyük ve sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki seri de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat Recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına boynu bükük gelir.Bunun üzerine babaannesi amcasının oğluna ait olan ve Recep’in de bu şirkette hakkı bulunan adrese gidip istemesini ister. Fakat acı bu kadar grubudur kendi şirketim de onlardan birisi elinde sonunda ikna ederek bu şirkete gönderir ve uzak Doğulularla yapılan bir şirket anlaşmasının tam ortasında şirkete giderek macerayı başlatır.
  • 720P
  • IMDb 4.2
  • 133
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.