Murphy Guyer Filmleri | Murphy Guyer Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle
Reklamı Gizle[x]

Murphy Guyer

 1. Joker izle
  Tüm Bilgiler
  Joker izle 2019 Filmleri, imdb 7+ Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Joker Türkçe Dublaj Full izle , Joker 1080P Türkçe Dublaj izle , Joker Türkçe Dublaj Tek Part izle , Joker Türkçe Dublaj Tek Parça izle , Benim şahsi fikrime göre bu yapım senaryosu ve insan psikolojisi üzerindeki etkisi ile 2019 yılının en muazzam senaryolarından bir tanesine sahiptir. Buradaki en önemli faktör insanları yaptığıyla değil nasıl o durumlara geldiği ve daha sonra doğuran sonuçları bize aktarmasıdır.Artur adında bir adam gündüzleri palyaçoluk yaptım geceleri komedyenlik yapmaya çalışan bir adam olup kendi halinde yaşamaya çalışan ve küçük yaşlarda babasız kalır bu acısını bastırmak için de annesinin adı ile hitap eden adamdır. Zamanla kendi işindeki başarısızlıklarından farklı bir işkoluna atılmak istese de burada balıklar yüzünden kendini yavaş yavaş torbanın içinde ve yaşadığı yerin Arto adında bir adam gündüzleri palyaçoluk yatıp geceleri komedyenlik yapmaya çalışan bir adam olup kendi halinde yaşamaya çalışan ve küçük yaşlarda babasız kalıp bu acısını bastırmak için de annesinin adıyla hitap eden bir adamdır. Zamanla kendi işindeki başarısızlıklarından farklı bir işkoluna atılmak istese de burada balıklar yüzünden kendini yavaş yavaş torbanın içinde ve yaşadığı yerin Suç merkezi nde bulur. Artık pskolojisi bozulmuş olan artur yavaş yavaş yaptığı suçları büyütüp kendini tanır hale getirmezdi. Yaptığı bu olaylardan sonra artık o JOKER’e Dönüşmüştür.Yorumlarınızın Fullhdfilmizlnir.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Joker -{orjinalisim} Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 221
  • 0
  Joker izle
  Tüm Bilgiler
  Joker izle Genel 
  Türkçe Dublaj
  Joker {orjinalisim} filmi {vizyon} 8.6 720P olarak izlemeniz için hazırJoker izle, Joker full izle, Joker türkçe dublaj izle, Joker altyazılı izle, Joker hd izle, Joker 2019 izle, Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur. Arthur, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşıp Joker karakterine bürünür.fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler..Joker {ulke} İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 212
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.