Togan Gökbakar Filmleri | Togan Gökbakar Resimleri | Türkçe Dublaj , Tek Part , 1080P , Full HD Film izle

Togan Gökbakar

 1. Recep İvedik 4 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 4 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 4 Sansürsüz izle , Recep İvedik 4 Full Hd izle , Recep İvedik 4 Full izle , Recep İvedik 4 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 4 Yerli Filmini izle Hd , Recep İvedik Serisi , 2014 yılında vizyona giren serinin dördüncü filmi sanırım müşterinin patlama senaryosu diyebiliriz. Filmde mahallesi nde bir arsa satılan Recep orada çocukların oynadığını bildirerek bu arsayı geri almak ister. Kendimde olmadan bir fiyat söylüyor ve cep işadamını bunu kabul etmesi sonucu arsayı geri alır fakat bu parayı ödemek için üç şey vardır. Bu parayı kazanmak için şeyler düşünen Recep en sonunda bir yarışma programına katılarak Bu parayı toparlamaya çalışacaktır.
  • 720P
  • IMDb 3.8
  • 213
  • 0
  Recep İvedik 3 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 3 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 3 Sansürsüz izle , Recep İvedik 3 Tek Part Full izle , Recep İvedik 3 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 3 Yerli Filmini izle hd , Recep İvedik Serisi,2010 Vizyona girmiş olan diğer serilerini nazaran birtık daha komedyeninden aşağıda kalmış diyebiliriz. Recep babaannesinin ölümünden sonra çok büyük bir yalnızlık çekmeye başlamış ve kendine bir kuzu edinmiştir. Tam yalnızlıkta buluşurken o sırada çok yakın bir arkadaşı kızı Recep’in kafasına gelir ve ondan evin kapısını açmasını ister çünkü artık o burada okuyacaktı. İlk başta derece konu istemesede daha sonra vicdanına yenik düşer ve kızı evine kabul eder. Kız Recep’i yalnızlıktan kurtulmak için o kadar çok aktiviteler yapar ki fakat yalnızlık evin içine işledi için bir türlü buhrandan kurtulamaz.
  • 720P
  • IMDb 4.0
  • 105
  • 0
  Recep İvedik 2 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 2 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 2 Sansürsüz izle , Recep İvedik 2 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 2 Tek Part Full izle , Recep İvedik 2 Yerli Film izle Hd , Recep İvedik Serisi, 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi de diğer seriler gibi çok büyük izlenme sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki Serisi de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına böyle 2009 yılında vizyona giren bu efsane filmin ikinci serisi yer çivileri gibi çok büyük ve sayılarına ulaşmıştır. Bu seferki seri de Recep’in babaannesi Recep’in bir an önce evlenip bir iş bulmasını ister fakat Recep ne yaparsa yapsın bir türlü iş bulamaz ve babaannesinin yanına boynu bükük gelir.Bunun üzerine babaannesi amcasının oğluna ait olan ve Recep’in de bu şirkette hakkı bulunan adrese gidip istemesini ister. Fakat acı bu kadar grubudur kendi şirketim de onlardan birisi elinde sonunda ikna ederek bu şirkete gönderir ve uzak Doğulularla yapılan bir şirket anlaşmasının tam ortasında şirkete giderek macerayı başlatır.
  • 720P
  • IMDb 4.2
  • 180
  • 0
  Recep İvedik 1 izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 1 izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 1 Sansürsüz izle , Recep İvedik 1 Türkçe Dublaj izle , Recep İvedik 1 Tek Part Full izle , Recep İvedik 1 Yerli Film izle , Recep İvedik 1 Yerli Film izle Hd,2008 vizyona girmiş olan bu efsanenin başlangıcının ilk servis olarak karşımıza çıkmaktadır. Recep eski hayat hayatından kurtulup kendine yeni bir defter açmak için cezaevinden çıkıp kendi ait olduğu yere doğru gelmektedir. Tam bu sırada bir yüzden bulur ve içerisinde yüklü miktarda çekler ve paralar vardır. Bunun üzerine sahibini aramaya kalk kar ve sonuç itibari ile buldu adam Otelleri olan zengin bir adamdır. Bunun karşılığında Recep’i bir miktar para versede bir şey vermek ister fakat Recep çok gururlu olduğu için bunları kabul edemez. Tam bu sırada televizyonda bir otelin reklamını görür ve buradaki kızlar onun dikkatini çeker otelleri olan zengin bir adamdır. Bunun karşılığında recebe bir miktar para versede bir şey vermek ister fakat Recep çok gururlu olduğu için bunları kabul edemez. Tam bu sırada televizyonda bir otelin reklamını görür ve buradaki kızlar onun dikkatini çeker İşte bu otelde cüzdanını bulduk işini çıkar ve bu otele gitmek için yola koyulur. Bundan sonra bütün macera başlar.
  • 720P
  • IMDb 4.7
  • 385
  • 0
  Recep İvedik 5 Bipsiz izle 720p
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 5 Bipsiz izle 720p Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Recep İvedik 5 Full İzleRecep İvedik 5 izle, Recep İvedik 5 full izle, Recep İvedik 5 sansürsüz izle, Recep İvedik 5 bipsiz izle, Recep İvedik 6 hd izle, Recep İvedik 5 2017 izle, Gişe rekoru kıran komedi karakteri Recep Ivedik'in beşinci macerası.Recep İvedik mahallesinde yaşayan bir şoför tanıdığının vefatı sonrası taziye evine gittiğinde, adamın aldığı, ancak ömrü yetmediği için tamamlayamadığı son işi yerine getirmek için gönüllü olur. Bu da Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak milli takım kafilesini Makedonya’ya götürmektir. Yolda Recep’in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır.Recep İvedik 5 İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.Fullhdfilmizlenir.com iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 3.3
  • 305
  • 0
  Kayhan full izle
  Tüm Bilgiler
  Kayhan full izle Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler 
  Yerli Film
  Kayhan 2018 izle , Kayhan Yerli Film izle , Kaynan Tek Parça izle, 2018 yılında vizyona girmiş olan sahan Gökbakar’ı imzalı bir komedi filmi daha sizlerlen. Uzun zaman önce okuldan mezun olan Kayhan arkadaşlarının planladığı bir etkinlikte tekrar bir araya gelmeye karar verirler. Kayhan öyle bir insandı ki çok temiz, saf yardımsever bir o kadarda ince ruhlu bir insandır. Arkadaşlarına değer veren ve aynı şekilde arkadaşlarımda Ona değer verdiğini zanneden birisidir. Bu düşüncesi okula gittiği ve bir etkinlikte ozamana ait günlükleri okuduğunda biter. Ülkede herkezin kayhandan nefret ettiği yazmaktadır. Bunun üzerine Tümerk eski arkadaşlarından intikam almaya karar verir.Kayhan İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli fullhdfilmizlenir.net iyi seyirler diler..
  • 720P
  • IMDb 2.0
  • 288
  • 0
  Recep İvedik 6 Bipsiz 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 6 Bipsiz 720p izle Genel 
  Yerli Film
  Recep İvedik 6 Full İzleRecep İvedik 6 izle, Recep İvedik 6 full izle, Recep İvedik 6 sansürsüz izle, Recep İvedik 6 bipsiz izle, Recep İvedik 6 hd izle, Recep İvedik 6 2019 izle, Gişe rekoru kıran komedi karakteri Recep Ivedik'in altıncı macerası. Recep şaşırtıcı bir şekilde kendini Konya yerine Kenya'da bulur ve macera başlar..Yorumlarınızın Bizim için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Recep İvedik 6 Keyifli seyirler.
  • 720P
  • IMDb 2.4
  • 30.008
  • 752
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.